Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)
Značka: Krytárna
1 429 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Akční a ve slevě kus Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black) lze zakoupit teď tady na našem webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na zcela nové produkty ve zmíněné sekci za akční cenu!

Unikátní výrobek Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black) značky Krytárna snadno seženete právě teď v naší nabídce levně. Výhodně teď u nás za 1 429 Kč.