Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad mini 2021 6 Gen (dark gray)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad mini 2021 6 Gen (dark gray)
Značka: Krytárna
1 429 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Unikátní a žádaný výrobek Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad mini 2021 6 Gen (dark seženete právě tu na stránkách v kategorii kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme parádní produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený kousek Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad mini 2021 6 Gen (dark gray) od dodavatele se skvělou pověstí Krytárna je dostupný aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu. Levně za 1 429 Kč.