PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A13 5G (clear)

Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před... více informací »
PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A13 5G (clear)
Značka: Krytárna
499 Kč
Více informací
Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před...

Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před poškozením. Plnost Unikátní řešení ve formě „technologie duchů“ zaručuje výjimečnou štíhlost. Puro 0,3 Nude je téměř druhá kůže smartphonu a stará se o svou nejlepší ochranu před poškrábáním nebo poškrábáním. Pouzdro jako mlha Ultra Transparent a Smooth Finish zaručuje vynikající integraci s chytrým telefonem a ukazuje svůj elegantní design. Světlo jako peří Extrémně nízká hmotnost celé struktury nepřidává zbytečné gramy konstrukce zařízení a udržuje jeho lehkost. Flexibilita na každém palec Vytvoření velmi flexibilního materiálu zajišťuje snadnost a rychlost instalace pouzdra na smartphony a podporuje jeho odpor vůči šokům nebo malým dopadům. Ekologie 100%25 ekologický případ: Je recyklován a obsahuje recyklované materiály. Balení 100%25 bez plastu! Vlastnosti produktu: Ultra transparentní povrch integruje se s elegantním designem telefonu Hladká textura pouzdra Výjimečná štíhlost Zanedbatelná váha, nepřidávání zbytečných gramů struktur Velmi dobrá flexibilita zaručuje rychlost a snadnost instalace Ochrana zadních a stran zařízení Vynikající přizpůsobení a dokonalost výkonu Logo Puro vytištěno na boku Přístup ke všem funkčním klíčům, zásuvkám a telefonním portům Materiál: Ekologické TPU Ekologické recyklované obaly: neobsahuje plast Žádaný produkt PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A13 5G (clear) seženete nyní tu na stránkách zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kousky značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Krytárna pro vás připravuje prvotřídní sortiment.

Hodně oblíbený výrobek PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A13 5G (clear) od skvělého a známého výrobce Krytárna jednoduše seženete aktuálně ve výprodejové akci! Nabídka již od 499 Kč.