PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A33 5G (clear)

Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před... více informací »
PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A33 5G (clear)
Značka: Krytárna
499 Kč
Více informací
Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před...

Oblečte si telefon do téměř neviditelného roucha, tak lehké a jemné, že ho váš smartphone nebude cítit, a zároveň mu poskytne ochranu před poškozením. Plnost Unikátní řešení ve formě „technologie duchů“ zaručuje výjimečnou štíhlost. Puro 0,3 Nude je téměř druhá kůže smartphonu a stará se o svou nejlepší ochranu před poškrábáním nebo poškrábáním. Pouzdro jako mlha Ultra Transparent a Smooth Finish zaručuje vynikající integraci s chytrým telefonem a ukazuje svůj elegantní design. Světlo jako peří Extrémně nízká hmotnost celé struktury nepřidává zbytečné gramy konstrukce zařízení a udržuje jeho lehkost. Flexibilita na každém palec Vytvoření velmi flexibilního materiálu zajišťuje snadnost a rychlost instalace pouzdra na smartphony a podporuje jeho odpor vůči šokům nebo malým dopadům. Ekologie 100%25 ekologický případ: Je recyklován a obsahuje recyklované materiály. Balení 100%25 bez plastu! Vlastnosti produktu: Ultra transparentní povrch integruje se s elegantním designem telefonu Hladká textura pouzdra Výjimečná štíhlost Zanedbatelná váha, nepřidávání zbytečných gramů struktur Velmi dobrá flexibilita zaručuje rychlost a snadnost instalace Ochrana zadních a stran zařízení Vynikající přizpůsobení a dokonalost výkonu Logo Puro vytištěno na boku Přístup ke všem funkčním klíčům, zásuvkám a telefonním portům Materiál: Ekologické TPU Ekologické recyklované obaly: neobsahuje plast
Tento designový produkt PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A33 5G (clear) je k získání lehce tady u nás v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další produkty od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel Krytárna dlouhodobě dodává skvělé výrobky.

Hodně žádaný produkt PURO 0.3 Nude Samsung Galaxy A33 5G (clear) originál od výrobce Krytárna naleznete momentálně na webu se slevou! Za bezkonkureční cenu 499 Kč.