PURO ICON Anti-Microbial Kryt Apple iPhone 13 mini (černá)

Puro Icon® antimikrobiální kryt pružný pouzdro s antibakteriálním vzorcem, který snižuje až 99,99%25 bakterií a povrchových bakterií. Vyrobeno z... více informací »
PURO ICON Anti-Microbial Kryt Apple iPhone 13 mini (černá)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Puro Icon® antimikrobiální kryt pružný pouzdro s antibakteriálním vzorcem, který snižuje až 99,99%25 bakterií a povrchových bakterií. Vyrobeno z...

Puro Icon® antimikrobiální kryt pružný pouzdro s antibakteriálním vzorcem, který snižuje až 99,99%25 bakterií a povrchových bakterií. Vyrobeno z příjmení na dotek silikonu, od vnitřní strany pokryté měkkým mikrovláknem podšívkou. Opatrně přilehlé k zařízení a dále je absorbují v případě otřesů nebo dopadů. Případ poskytuje přístup ke všem funkčním klíčům, zásuvkám a portům telefonu bez omezení jeho funkčnosti, takže můžete plně využít svého smartphonu. Vlastnosti produktu: · Antibakteriální vzorec – snižuje až 99,99%25 bakterií a povrchových bakterií · Příjemný a jemný k doteku silikonové faktury · Vnitřní podšívka z mikrovlákna · Logo puro na přední a uvnitř případu · Měkký na dotykový povrch · Elegantní a minimalistický design · Smartphone ochrana proti poškrábání na zadní straně a po stranách · Přístup ke všem funkčním klávesám, zásuvkám a portům telefonu · Případ kompatibilní s Apple Pay · Kompatibilní s nabíječkou Apple MagSafe Nový produkt lze nakoupit mimo jiné tady na našem webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této sekce za výprodejovou cenu. Oblíbený dodavatel Krytárna vás obohatí o velmi kvalitní sortiment.

Tento unikátní výrobek PURO ICON Anti-Microbial Kryt Apple iPhone 13 mini (černá) od výrobce Krytárna můžete pořídit tady teď v akci! Nabídka od 769 Kč.