PURO ICON LINK Apple Watch 42/44 mm (M/L) (navy)

Puro Icon Link je vysoce kvalitní, nastavitelná Apple hodinky sledovat popruh. Vyrobeno z prošívaného, ​​flexibilního a příjemného k dotčení... více informací »
PURO ICON LINK Apple Watch 42/44 mm (M/L) (navy)
Značka: Krytárna
1 079 Kč
Více informací
Puro Icon Link je vysoce kvalitní, nastavitelná Apple hodinky sledovat popruh. Vyrobeno z prošívaného, ​​flexibilního a příjemného k dotčení...

Puro Icon Link je vysoce kvalitní, nastavitelná Apple hodinky sledovat popruh. Vyrobeno z prošívaného, ​​flexibilního a příjemného k dotčení silikonu. Magnetická, silná spona umožňuje dokonale přizpůsobit tvaru zápěstí, poskytovat pohodlí. Magicky zápěstí zápěstí díky magnetům umístěným uvnitř. Vlastnosti produktu: · Apple Sledujte popruh 1/2/3/4/4/5/6 / SE (42/44 mm) · Vyrobeno z pružného silikonu s prošívaným povrchem · Volná nastavení délky a pohodlná magnetická spona · Vnitřní, vestavěné magnety · Delikátní logo puro · Hodí se na 140-220 mm zápěstíTento kvalitní a levný produkt PURO ICON LINK Apple Watch 42/44 mm (M/L) (navy) je k získání zrovna tady u nás v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Vyberte si ještě ostatní výrobky z této známé sekce za rozumné peníze. Oblíbená značka Krytárna poskytuje velmi kvalitní zboží. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt PURO ICON LINK Apple Watch 42/44 mm (M/L) (navy) značky Krytárna snadno seženete tady nyní v akci. Akční cena 1 079 Kč.