PURO sklo Apple iPhone 13 mini

. Vybavte obrazovku smartphonu s nejlepším zbrojem proti poškrábání, hrboly a šoky, s použitím skutečného ochranného skla s tvrdostí 9h. Ochrana... více informací »
PURO sklo Apple iPhone 13 mini
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
. Vybavte obrazovku smartphonu s nejlepším zbrojem proti poškrábání, hrboly a šoky, s použitím skutečného ochranného skla s tvrdostí 9h. Ochrana...

. Vybavte obrazovku smartphonu s nejlepším zbrojem proti poškrábání, hrboly a šoky, s použitím skutečného ochranného skla s tvrdostí 9h. Ochrana měřená v číslech Pure Glass má extrémně vysokou 9h tvrdost, což znamená, že Damege Dame na ostré nástroje nebo povrchy. Číslo 9 na měřítku Mohs zaručuje nejlepší ochranu displeje, která je extrémně vystavena poškození. Robustní konstrukce 100%25 reálné sklo a proces tvarování významně zlepšuje rozbrcenou odolnost. Sklo zůstává v jednom kuse i při vysokém nárazu nebo rázové zatížení, čímž se vytváří bariéru, která je obtížná zlomit. třikrát ne … … pro mastné prstové skvrny, vzduchové bubliny a nevratné škrábance. Díky svým vlastnostem skle téměř zcela eliminuje výskyt nevzhledných stop po nepřetržitém použití dotykové obrazovky. Instalace skla trvá jen okamžik, díky rychlému odstranění vzduchu, který se nahromadil během aplikace. Výjimečná odolnost proti poškrábání bude vše pro dlouhé a bezpečné používání skla a zajistit klid na zobrazení vašeho zařízení. Vlastnosti produktu: . temperovaný ochranný sklo pro obrazovku tvrdost 9h Vysoká odolnost vůči: rozbití, nárazu / šok, otisky prstů, vzduchové bubliny a škrábance Rychlá a intuitivní aplikace díky pokynům na samolepkách kompatibilní s rozpoznáním obličeje Lepicí vrstva pokrývá celý povrch skla Materiál: 100%25 Skutečný sklo Tento kvalitní a žádaný kousek PURO sklo Apple iPhone je k získání bezprostředně tu na webu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla. Máme pro vás ještě další kusy z této populární kategorie z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další skvělé zboží od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný kus PURO sklo Apple iPhone 13 mini od výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat nyní za výhodnou cenu. Akční cena 709 Kč.