Ringke Fusion Plus Apple iPad Pro 12.9 2021 Clear

Prohlédněte zadní stranou zobrazuje původní návrh zařízení. Drasticky snižuje náraz z těžkého poškození pádu a náhodných kapek. Zvýšené... více informací »
Ringke Fusion Plus Apple iPad Pro 12.9 2021 Clear
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Prohlédněte zadní stranou zobrazuje původní návrh zařízení. Drasticky snižuje náraz z těžkého poškození pádu a náhodných kapek. Zvýšené...

Prohlédněte zadní stranou zobrazuje původní návrh zařízení. Drasticky snižuje náraz z těžkého poškození pádu a náhodných kapek. Zvýšené rty chrání přední displej z potenciálních škrábanců a poškození. Opevněný s odolným čistým čistým počítačem Zpět a tlumavka absorbující TPU pro ochranu proti poklesu. Připevněte popruhy rukou nebo krku s vestavěnými duálními quikcatch šňůrky. (Popruh prodává samostatně) Zlevněný výrobek Ringke Fusion Plus Apple iPad Pro 12.9 2021 Clear najdete aktuálně tu na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! To ale však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Krytárna pro své zákazníky dodává kvalitní produkty Přesvědčte se.

Ve slevě produkt Ringke Fusion Plus Apple iPad Pro 12.9 2021 Clear od známé společnosti Krytárna jde koupit aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Pouze nyní za 1 019 Kč.