Ringke ID Glass Samsung Galaxy A53 5G [2 PACK]

dokonale navržený s vylepšeným designem přátelským v případě a plného pokrytí Premium Clear HD Kvalitní ochrana. Natural 3D dotyková citlivost... více informací »
Ringke ID Glass Samsung Galaxy A53 5G [2 PACK]
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
dokonale navržený s vylepšeným designem přátelským v případě a plného pokrytí Premium Clear HD Kvalitní ochrana. Natural 3D dotyková citlivost...

dokonale navržený s vylepšeným designem přátelským v případě a plného pokrytí Premium Clear HD Kvalitní ochrana. Natural 3D dotyková citlivost udržuje veškerý původní pocit pokročilé obrazovky pro okamžitou citlivost bez jakéhokoli rušení s novými senzory displeje. Tvrdý hodnocení tvrdosti 9h poskytuje odolnou proti odolnost proti rozbitému a silnému vstřebávání nárazů pro displeje. Real Tempered Glass Protective Design přesně konturuje displej a dokonale zarovná na zařízení, aby zůstal pohodlný během používání nebo držení v ruce. zahrnuje: Ochrana z temperamentního skla, 1 otírání alkoholu, 1 karta Squeegee, 1 vlákninový hadřík, nálepka na odstranění prachu a snadná instalační průvodce bez bublin.

Tento výjimečný produkt Ringke ID Glass Samsung Galaxy A53 5G [2 PACK] od dodavatele s dlouholetou historií Krytárna snadno seženete v naší nabídce za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 439 Kč.