Ringke Invisible Defender Glass iPhone 13 (case friendly)

Ringke Invisible Defender je tvrzené sklo prémiové kvality s více strukturami, tvrdostí 9H a oleofobním povlakem, které chrání před kapkami,... více informací »
Ringke Invisible Defender Glass iPhone 13 (case friendly)
Značka: Ringke
499 Kč
Více informací
Ringke Invisible Defender je tvrzené sklo prémiové kvality s více strukturami, tvrdostí 9H a oleofobním povlakem, které chrání před kapkami,...

Ringke Invisible Defender je tvrzené sklo prémiové kvality s více strukturami, tvrdostí 9H a oleofobním povlakem, které chrání před kapkami, škrábanci, skvrnami a šmouhami. Ultratenký kryt, čistá kvalita HD a jemné zakřivené 2,5D okraje. Nabízí příjemný pocit z dotyku bez snížení citlivosti displeje. Přesné výřezy s blízkými okraji pro reproduktor, snímač a přední kameru. Díky nerozbitnému designu je příslušenství také bezpečné, i když je poškozené. Nejprodávanější produkt Ringke Invisible Defender Glass iPhone 13 (case friendly) lze zakoupit bez obtíží tady na našich stránkách v populární rubrice tvrzená ochranná skla. Mrkněte na zcela nové produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Ringke. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce Ringke dlouhodobě nabízí špičkové produkty.

Tento neodolatelný kousek Ringke Invisible Defender Glass iPhone 13 (case friendly) od kvalitní společnosti Ringke můžete získat bezpečně online levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 499 Kč.