Safírové tvrzené sklo Sapphire X-ONE – extrémní odolnost oproti běžným sklům – iPhone 13 Pro Max

  Tvrzené sklo X-ONE představuje vynikající ochranu obrazovky telefonu od horního po spodní okraj. Sklo pokrývá celou obrazovku včetně křivek... více informací »
Safírové tvrzené sklo Sapphire X-ONE - extrémní odolnost oproti běžným sklům - iPhone 13 Pro Max
Značka: X-ONE
999 Kč
Více informací
  Tvrzené sklo X-ONE představuje vynikající ochranu obrazovky telefonu od horního po spodní okraj. Sklo pokrývá celou obrazovku včetně křivek...

 
Tvrzené sklo X-ONE představuje vynikající ochranu obrazovky telefonu od horního po spodní okraj.

Sklo pokrývá celou obrazovku včetně křivek displeje a nenechává místo pro hromadění nečistot a prachu.

Je nepostřehnutelný a poskytuje 100% citlivost dotyku.

Sklo dokonale chrání obrazovku před prasklinami, poškozením a poškrábáním, a to i při velmi ostrých předmětech, jako jsou nůž nebo klíče.

Díky jedinečné technologii Sapphire od společnosti X-ONE je toto sklo mnohem odolnější proti mechanickému poškození jako běžné ochranné skla.

Dokonalá přilnavost díky lepidlu na celé ploše zabraňuje hromadění nečistot pod sklem.
  Často hledaný produkt máte možnost získat mimo jiné u nás v populární sekci tvrzená ochranná skla. Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Výrobce X-ONE má v nabídce špičkové produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento nejprodávanější kus Safírové tvrzené sklo Sapphire X-ONE - extrémní odolnost oproti běžným sklům - iPhone 13 Pro Max od společnosti s předním postavením na trhu X-ONE jde nakoupit v naší internetové nabídce opravdu levně. Ve skvělé akci za 999 Kč.