Samsung Galaxy A32 5G EF-EA326PW white S View Wallet Cover

Pouzdra pro Samsung Galaxy A32 je ideální způsob, jak chránit váš telefon. To má poloprůhlednou přední kryt, který umožňuje rychle a snadno... více informací »
Samsung Galaxy A32 5G EF-EA326PW white S View Wallet Cover
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Pouzdra pro Samsung Galaxy A32 je ideální způsob, jak chránit váš telefon. To má poloprůhlednou přední kryt, který umožňuje rychle a snadno...

Pouzdra pro Samsung Galaxy A32 je ideální způsob, jak chránit váš telefon. To má poloprůhlednou přední kryt, který umožňuje rychle a snadno prohlížet příchozí hovory, zprávy, životnost baterie, stejně jako hodiny. Je to skvělý způsob, jak udržet krok s oznámeními, aniž byste museli neustále otevírat a zavírat flip případ. Pouzdro má také výřezy pro všechny porty a funkce k dispozici Samsung Galaxy A32, včetně napájecího konektoru a kamerou. Tento případ plně podporuje bezdrátové nabíjení Qi.Tento diskontní produkt máte možnost získat lehce na našich stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Najděte si ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Samsung Galaxy A32 5G EF-EA326PW white S View Wallet Cover od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše můžete pořídit právě nyní skutečně výhodně. Nabídka již od 1 139 Kč.