Samsung Galaxy A53 5G EF-EA536PB black S View Wallet Cover

Samsung Galaxy A53 5G Case je skvělý způsob, jak chránit telefon. Má semi-transparentní přední pouzdro, které vám umožní rychle a snadno zobrazit... více informací »
Samsung Galaxy A53 5G EF-EA536PB black S View Wallet Cover
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Samsung Galaxy A53 5G Case je skvělý způsob, jak chránit telefon. Má semi-transparentní přední pouzdro, které vám umožní rychle a snadno zobrazit...

Samsung Galaxy A53 5G Case je skvělý způsob, jak chránit telefon. Má semi-transparentní přední pouzdro, které vám umožní rychle a snadno zobrazit příchozí hovory, zprávy, životnost baterie, stejně jako hodinu. To je fantastický způsob, jak udržet krok s upozorněním, aniž by museli neustále otevřít a zavřít případ s klapkou. Případ má také výřezy na všech portech a dostupné Samsung Galaxy A53 5G telefony, včetně nabíjecího konektoru a fotoaparátu. Tento případ plně podporuje bezdrátové zatížení QI. SMART S View Peněženka kryt je vybaven antibakteriálním povlakem, který je chrání před mikroorganismy. Skládá se z přísady založené na zinku s osvědčenou neustálou akcí, která zabraňuje rozvoji bakterií. Takže si můžete být jisti, že váš případ je zdarma od bakterií.

Oblíbený a kvalitní produkt Samsung Galaxy A53 5G EF-EA536PB black S View Wallet Cover od kvalitního výrobce Krytárna můžete koupit právě teď v nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 1 139 Kč.