Samsung Galaxy S20+ Plus EF-RG985CS silver Protective Standing Cover

Elegantní a robustní pouzdro poskytuje nejlepší záruky pro ochranu vašeho Galaxy S20 +. Stálý velký ochranný kryt chrání smartphone před... více informací »
Samsung Galaxy S20+ Plus EF-RG985CS silver Protective Standing Cover
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Elegantní a robustní pouzdro poskytuje nejlepší záruky pro ochranu vašeho Galaxy S20 +. Stálý velký ochranný kryt chrání smartphone před...

Elegantní a robustní pouzdro poskytuje nejlepší záruky pro ochranu vašeho Galaxy S20 +. Stálý velký ochranný kryt chrání smartphone před poškozením a zároveň rozšiřuje svou funkčnost prospěch z praktického stojanu. Přísné normy odolnosti proti pádům, který splňuje toto příslušenství vám umožní vychutnat původní návrh na dlouhou dobu. Jako originální příslušenství Samsung, to je ideální pro Twojeo telefonu, a materiály používané k ochraně zařízení před poškrábáním bydlení a následky pádu. Případ neomezuje funkčnost přístroje, takže můžete použít svůj telefon bez obav o svou bezpečnost. Stálý Ochranný Pouzdro je vybaveno dvěma praktickými nohy, které vám umožní nastavit přístroj na dvou různých úhlů. S tímto stojanem můžete pohodlně pracovat na svém smartphonu nebo si užít zábavu.

Akční a ve slevě kus Samsung Galaxy S20+ Plus EF-RG985CS silver Protective Standing Cover s osvědčenou značkou Krytárna pořídíte u nás levně! Akční cena již od 1 019 Kč.