Samsung Galaxy S20+ Plus EF-VG985LR red Leather Cover

Cítit skutečný dotek luxusu umístěním jedinečného smartphonu do tohoto stylového krycího pouzdra Samsung Leather. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní... více informací »
Samsung Galaxy S20+ Plus EF-VG985LR red Leather Cover
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Cítit skutečný dotek luxusu umístěním jedinečného smartphonu do tohoto stylového krycího pouzdra Samsung Leather. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní...

Cítit skutečný dotek luxusu umístěním jedinečného smartphonu do tohoto stylového krycího pouzdra Samsung Leather. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže, která je na dotek extrémně hladká a příjemná, a zároveň poskytuje velmi dobrou ochranu vašeho zařízení. A protože kožená krycí pouzdro je k dispozici v mnoha expresivních barvách, budete se moci lépe vyjádřit a zdůraznit design vašeho zařízení. Stejně jako jakékoli původní příslušenství vytvořené společností Samsung je pro smartphone vhodný i pouzdro na kožené krytí. Poskytnutím pohodlného přístupu k tlačítkům, porty a kamerám zařízení je obklopuje těsnou ochranou ze všech stran. Kožený kryt zajistí určitou přilnavost a zároveň příliš nerozšiřuje rozměry, což jí umožní používat bez překážek.

Velmi prodávaný kousek Samsung Galaxy S20+ Plus EF-VG985LR red Leather Cover od dodavatele zboží Krytárna je k dispozici právě dnes za akční cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 249 Kč.