Samsung Galaxy S20 Ultra EF-KG988CJ gray LED Cover

Původní Samsung ochranný kryt vyrobený z TPU (termoplastický polyuretan) chrání váš Samsung před pády, poškrábáním, prachem a špínou. Případ... více informací »
Samsung Galaxy S20 Ultra EF-KG988CJ gray LED Cover
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Původní Samsung ochranný kryt vyrobený z TPU (termoplastický polyuretan) chrání váš Samsung před pády, poškrábáním, prachem a špínou. Případ...

Původní Samsung ochranný kryt vyrobený z TPU (termoplastický polyuretan) chrání váš Samsung před pády, poškrábáním, prachem a špínou. Případ vám umožní změnit design, aby vyhovoval vaší náladě. Vyberte si své oblíbené animované ikony nebo nastavte jemný efekt hvězdné noční oblohy na telefonu případ. Originální příslušenství Samsung je nejlepší zárukou dokonalé uchycení k telefonu. Proto v případě LED Cover dokonale přilne k telefonu. Používání fotoaparátu, tlačítka a konektory bude stejně intuitivní jako předtím. Velmi prodávaný kus Samsung Galaxy S20 Ultra EF-KG988CJ gray LED Cover můžete nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít ještě další výrobky z naší rubriky ve slevě! Přední dodavatel Krytárna dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. Podívejte se sami. To není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kus Samsung Galaxy S20 Ultra EF-KG988CJ gray LED Cover od výrobce Krytárna jednoduše naleznete tady nyní v akci! Nabídky již od 1 249 Kč.