Samsung Galaxy S20 Ultra EF-VG988LS light gray Leather Cover

Pocit, že skutečný luxus, dávat svůj jedinečný stylový smartphone v tomto případě Samsung koženým potahem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní... více informací »
Samsung Galaxy S20 Ultra EF-VG988LS light gray Leather Cover
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Pocit, že skutečný luxus, dávat svůj jedinečný stylový smartphone v tomto případě Samsung koženým potahem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní...

Pocit, že skutečný luxus, dávat svůj jedinečný stylový smartphone v tomto případě Samsung koženým potahem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže, což je velmi hladký a příjemný na dotek a zároveň poskytuje velmi dobrou ochranu pro váš přístroj. A protože tento případ Leather Cover je k dispozici v mnoha ostré barvy, budete moci lépe vyjádřit a upozornit na design vašeho přístroje. Jako každá originální příslušenství ze strany Samsung Kožené Pouzdro je dokonale přizpůsobeno smartphonu. Poskytování pohodlný přístup k tlačítkům, přístavy a vybavení kamery, zábaly přiléhavě ochranu ze všech stran. Leather Cover bude poskytovat jistý úchop a nešíří příliš mnoho rozměrů, což umožňuje používat jej bez překážek. Tento kvalitní a žádaný produkt lze sehnat bez problémů tady u nás ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní najdete skvělé produkty z naší kategorie za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty.

Tento velmi žádaný produkt Samsung Galaxy S20 Ultra EF-VG988LS light gray Leather Cover od top výrobce Krytárna získáte na našich stránkách teď právě ve slevě. Akční cena od 1 249 Kč.