Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021AMAWW to Silicone Cover with strap S22/S22+/S22 Ultra white

Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně.... více informací »
Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021AMAWW to Silicone Cover with strap S22/S22+/S22 Ultra white
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně....

Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně. Stylový popruh vyrobený z měkkého materiálu zaručuje určitou rukojeť v každé situaci. Pro vaše pohodlí jsme si vybrali parametry pásu, takže je co nej funkční. Jeho rozměry jsou: 47,5 x 142,6 x 2 mm a váží pouze 3 g. – stylový pás Simpson poskytující bezpečné přilnavosti – kompatibilní s vyhrazeným pouzdrem – Funkční díky své velikosti Kompatibilita: Kryba Siliconce s pásem na S22 /S22+ /S22 ultra
Hodně oblíbený produkt máte možnost koupit nyní tady na stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla! Získejte vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další vybrané kousky značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Krytárna vám může nabídnout špičkový sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Zcela unikátní produkt Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021AMAWW to Silicone Cover with strap S22/S22+/S22 Ultra white od oblíbené značky Krytárna seženete tady se slevou! Zrovna teď v akci za 709 Kč.