Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021HIGYW to Silicone Cover with strap Disney Mickey yellow

Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně.... více informací »
Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021HIGYW to Silicone Cover with strap Disney Mickey yellow
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně....

Přidejte svou galaxii jedinečným znakem s originálním pásem Simpson. Kompatibilní s silikonovým pouzdrem vám umožní udržet telefon bezpečně. Stylový popruh vyrobený z měkkého materiálu zaručuje určitou rukojeť v každé situaci. Pro vaše pohodlí jsme si vybrali parametry pásu, takže je co nej funkční. Jeho rozměry jsou: 47,5 x 142,6 x 2 mm a váží pouze 3 g. – stylový pás Simpson poskytující bezpečné přilnavosti – kompatibilní s vyhrazeným pouzdrem – Funkční díky své velikosti Kompatibilita: Kryba Siliconce s pásem na S22 /S22+ /S22 ultra Kvalitní produkt Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021HIGYW to Silicone Cover with strap Disney Mickey yellow můžete najít právě teď tady na webu zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Získejte podobné kousky ze zmíněné kategorie jednoduše online! Tato značka Krytárna pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky.

Kvalitní produkt Samsung Galaxy S22/S22+ Plus/S22 Ultra GP-TOU021HIGYW to Silicone Cover with strap Disney Mickey yellow od našeho předního výrobce Krytárna naleznete momentálně levně! Nyní získáte od 709 Kč.