Samsung Galaxy Tab S8 11 EF-RX700CB black Protective Standing Cover

. Ochranný stojící kryt pro galaxii kartu S8. Speciální závěs umožňuje nastavit záložku Galaxy S8 v optimální poloze. Svah, který vám umožní... více informací »
Samsung Galaxy Tab S8 11 EF-RX700CB black Protective Standing Cover
Značka: Krytárna
1 129 Kč
Více informací
. Ochranný stojící kryt pro galaxii kartu S8. Speciální závěs umožňuje nastavit záložku Galaxy S8 v optimální poloze. Svah, který vám umožní...

. Ochranný stojící kryt pro galaxii kartu S8. Speciální závěs umožňuje nastavit záložku Galaxy S8 v optimální poloze. Svah, který vám umožní sledovat obsah pokrývá rozsah od 30O na 75O, takže můžete udělat ZAR & OACUTE; WNO sedí rovnou i P & Oacte; odchodu a relaxaci. A když se dostanete a oacute; v odrazu na silnici, můžete snadno dát případ, aby se tablet s vámi. Ochranný stálý kryt také chrání sebe TW & Oacte; J Stylus S pero. Je pohodlně umístěný na zadní straně případu. Díky tomu máte vždy s sebou a můžete jej snadno použít. Zde je tento případ, KT & OCEte; re je odolný vůči poškození a příjemným na dotek. Ochranný stojící kryt má ohraničení od TPU a odolné z polykarbonátu, Kt & OCEte; Re výroba tw & oacute; J Galaxy Tab S8 je také chráněn v rozích a vzadu. A zároveň je to pohodlné v ruce.

Kvalitní a žádaný produkt Samsung Galaxy Tab S8 11 EF-RX700CB black Protective Standing Cover od dodavatele kvalitních produktů Krytárna snadno seženete v naší online nabídce za rozumné peníze! Akční ceny již od 1 129 Kč.