Samsung Galaxy Tab S8 EF-GX700CW white Strap Cover

Samsung popruh kryt pouzdra pro Galaxy Tab S8. Poskytněte tabletu pouzdro na kryt popruhu Samsung. Byl vybaven pásem, který vám umožní pohodlně a... více informací »
Samsung Galaxy Tab S8 EF-GX700CW white Strap Cover
Značka: Krytárna
1 869 Kč
Více informací
Samsung popruh kryt pouzdra pro Galaxy Tab S8. Poskytněte tabletu pouzdro na kryt popruhu Samsung. Byl vybaven pásem, který vám umožní pohodlně a...

Samsung popruh kryt pouzdra pro Galaxy Tab S8. Poskytněte tabletu pouzdro na kryt popruhu Samsung. Byl vybaven pásem, který vám umožní pohodlně a bezpečně držet tablet tak, aby zařízení nevypadalo z vaší ruky. Kromě toho se tento případ koná také pro stylus, takže ho můžete mít vždy s sebou a pohodlně psát. Bydlení má přesně řezané místa pro přístavy a reproduktory a také neomezuje tlačítko Access a oacute; w. Zcela unikátní výrobek naleznete právě nyní na webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!

Tento vynikající výrobek Samsung Galaxy Tab S8 EF-GX700CW white Strap Cover od našeho známého výrobce Krytárna lze pořídit aktuálně pořád výhodně! Ceny od 1 869 Kč.