Samsung Galaxy Tab S8+ Plus 12.4 EF-ZX800PB black Note View Cover

Karta S8 + Poznámka Zobrazit kryt Poskytuje komplexní ochranu, takže můžete bezpečně vzít tablet. Dostupná komora pro pero Rysik S, poskytující... více informací »
Samsung Galaxy Tab S8+ Plus 12.4 EF-ZX800PB black Note View Cover
Značka: Krytárna
1 989 Kč
Více informací
Karta S8 + Poznámka Zobrazit kryt Poskytuje komplexní ochranu, takže můžete bezpečně vzít tablet. Dostupná komora pro pero Rysik S, poskytující...

Karta S8 + Poznámka Zobrazit kryt Poskytuje komplexní ochranu, takže můžete bezpečně vzít tablet. Dostupná komora pro pero Rysik S, poskytující rychlý přístup. Poznámka Zobrazit kryt má antibakteriální povlak, který chrání před různými bakteriemi. Materiál založený na zinku může zabránit tvorbě bakterií, takže se můžete plně zaměřit na práci a hry. Díky poznámkovému pouzdru pro záložku S8, zapisování na displeji se podobá rukopisu na papíře. Do poznámek, skica a malovat jako pero na papíře, nikdy nebudete vyčerpat stránky. – elegantní pohled s možností rychlého zapisování poznámek – integrovaný úložiště na peru poškrábání s bezešvým přenosem pera stylu – rychlé a snadné upevnění magnety na zadní straně krytu – Antibakteriální povlak chrání před různými bakteriemi – chrání přední a zadní stranu tablety od škrábanců a nárazůTento neodolatelný výrobek Samsung Galaxy Tab S8+ Plus 12.4 EF-ZX800PB black Note View Cover jde pořídit bez obtíží na webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu. To však není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Samsung Galaxy Tab S8+ Plus 12.4 EF-ZX800PB black Note View Cover od skvělé a známé značky Krytárna máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Teď za akční cenu 1 989 Kč.