Značka: Krytárna

Bilance FOLIO® je tenký a elegantní pouzdro tablet. Poskytující vynikající trvanlivost a ochranu, vnitřní vložka pomáhá chránit obrazovku před odíráním a odřeniny na svém tabletu, zatímco vnější skořápka štíty proti nárazům a promáčknutí, když klesla až na 4 nohy. Bezpečné západka uzávěru také drží vše na svém místě pro klid v případě pádu. Ochranný kryt fotoaparátu obsahuje magnetický štít, který pokrývá vaše čočky a snadno zasune, když je potřeba vyfotit. Navíc, tento kryt rozložit na pohodlné sledování a psaní stát. Vestavěné magnety v krytu jsou strategicky umístěny dát tabletu do režimu spánku, když se nepoužívá a probudit jej automaticky pole, když ji potřebujete pro delší životnost baterie. Tento případ má integrovaný držák pro Apple® tužka (2. generace), takže už nikdy nebudete muset opustit svůj další tech pozadu. Má také vestavěný Microban® antimikrobiální léčba z, která poskytuje 99%25 snížení v skvrny a způsobují zápach bakterií na případu, vytvoří povrch čistší. Odolný vnější i vnitřní vložka chrání proti promáčknutí a poškrábání · 4-noha ochrana poklesu · Nastavitelný multi-úhel pohledu stojan · Magnetický · Integrovaný držák fotoaparátu štít pro Apple® Pencil (2. generace) · Secure západky uzávěru, aby se váš tablet na místě · Auto sleep / wake · režim Microban® antimikrobiální ochranaAkční a ve slevě produkt Speck Balance Folio Apple iPad Air 4 10.9 (2020) / iPad Pro 11 (2020 / 2018) máte možnost nakoupit teď u nás v kategorii kryty a tvrzenná skla! Podívejte se na kvalitní výrobky z naší sekce za parádní cenu!

Unikátní produkt Speck Balance Folio Apple iPad Air 4 10.9 (2020) / iPad Pro 11 (2020 / 2018) MICROBAN (Arcadia Navy/Moody Grey) od značky s dlouholetou historií Krytárna jednoduše pořídíte nyní za nejnižší cenu. Výhodně za 1 249 Kč.