Speck Presidio Perfect-Clear Impact Geometry MagSafe MICROBAN Apple iPhone 13 Pro Max (Clear/Rosy Pink)

Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck... více informací »
Speck Presidio Perfect-Clear Impact Geometry MagSafe MICROBAN Apple iPhone 13 Pro Max (Clear/Rosy Pink)
Značka: Krytárna
1 319 Kč
Více informací
Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck...

Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck se neotáčí žlutou a po celou dobu vypadá nový. Případ je také odolný vůči spadání z výšky až 4 metry a má zvednutý rámeček obrazovky, která poskytuje další ochranu displeje na vašem Apple iPhone. Původní perfektní ochranný kryt nabízí také antimikrobiální ochranu mikroban® (světový lídr v antimikrobiálních řešení s širokým portfoliem přes 25 schválených technologií). Aktivní složka zabudovaná do struktury pouzdra zabraňuje 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra. Technologie Microban® tak poskytuje celoživotní ochranu před bakteriemi, které způsobují skvrny a pachy a pracuje na buněčné úrovni, aby se pouzdro udržovalo čisté. Vlastnosti produktu: . Nejtransparentnější případ od speck Materiál je odolný vůči odbarvení UV. Odolnost spadá z výšky až 4 metry Aktivní antibakteriální ochrana Microban® bojuje s 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra Zvýšená obrazovka a kamera Bezel Kompatibilní s bezdrátovými nabíječky QI neblokuje Apple Pay Bezkontaktní platby Kompatibilní s nabíječkou Apple MagSafeNejprodávanější kus Speck Presidio Perfect-Clear Impact lze sehnat také tady a teď na našich stránkách v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární značka Krytárna vám může poskytnout vynikající sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt Speck Presidio Perfect-Clear Impact Geometry MagSafe MICROBAN Apple iPhone 13 Pro Max (Clear/Rosy Pink) od známé společnosti Krytárna jednoduše můžete sehnat tady teď právě v akci! Akční cena již od 1 319 Kč.