Speck Presidio Perfect-Clear Ombre MICROBAN Apple iPhone 13 Pro (Clear/Vintage Rose)

Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck... více informací »
Speck Presidio Perfect-Clear Ombre MICROBAN Apple iPhone 13 Pro (Clear/Vintage Rose)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck...

Presidio perfektní transparentní pouzdro je vyrobeno z plastu, který nevybarvuje pod vlivem UV světla. Zvláštní povlak zajišťuje, že skříň speck se neotáčí žlutou a po celou dobu vypadá nový. Případ je také odolný vůči spadání z výšky až 4 metry a má zvednutý rámeček obrazovky, která poskytuje další ochranu displeje na vašem Apple iPhone. Původní perfektní ochranný kryt nabízí také antimikrobiální ochranu mikroban® (světový lídr v antimikrobiálních řešení s širokým portfoliem přes 25 schválených technologií). Aktivní složka zabudovaná do struktury pouzdra zabraňuje 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra. Technologie Microban® tak poskytuje celoživotní ochranu před bakteriemi, které způsobují skvrny a pachy a pracuje na buněčné úrovni, aby se pouzdro udržovalo čisté. Vlastnosti produktu: . Nejtransparentnější případ od speck Materiál je odolný vůči odbarvení UV. Odolnost spadá z výšky až 4 metry Aktivní antibakteriální ochrana Microban® bojuje s 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra Zvýšená obrazovka a kamera Bezel Kompatibilní s bezdrátovými nabíječky QI neblokuje Apple Pay Bezkontaktní platby Kompatibilní s nabíječkou Apple MagSafe
Hodně prodávaný kus dostanete bez obtíží tady u nás ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Tento výrobce Krytárna vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Speck Presidio Perfect-Clear Ombre MICROBAN Apple iPhone 13 Pro (Clear/Vintage Rose) od populárního výrobce Krytárna snadno najdete u nás právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 1 019 Kč.