Speck Presidio2 Armor Cloud Apple iPhone 12 Pro Max s MICROBAN (Clear/černá)

Ochranný kryt je vyroben Presidio2® Pro techniku ​​Armor Cloud, což je uspořádání kapslí uvnitř speciálního vaku naplněné vzduchem. Pracují... více informací »
Speck Presidio2 Armor Cloud Apple iPhone 12 Pro Max s MICROBAN (Clear/černá)
Značka: Krytárna
1 079 Kč
Více informací
Ochranný kryt je vyroben Presidio2® Pro techniku ​​Armor Cloud, což je uspořádání kapslí uvnitř speciálního vaku naplněné vzduchem. Pracují...

Ochranný kryt je vyroben Presidio2® Pro techniku ​​Armor Cloud, což je uspořádání kapslí uvnitř speciálního vaku naplněné vzduchem. Pracují na podobném principu jako airbagů používaných v automobilech. Jakmile spadnout na tvrdý povrch, kapsle absorbovat rázová síla pomocí stlačeného vzduchu v něm. Pouzdro chrání proti pádu z 4 m a odolnost proti poškrábání. Unikátní, příjemný na dotek matný povrch poskytuje lepší vzhled a také poskytuje zvýšenou odolnost proti poškrábání. Nové vylepšené Tlačítka ultra-reagující na tlačítko a ovládání objem kapaliny. Poskytuje větší pohodlí neviditelný Microban antimikrobiální povlak, který snižuje množství bakterií na povrchu pouzdra kolektoru o 99%25. PRESIDIO2® Pro je navržen tak, aby byl dostatečně tenké, což umožňuje snadné bezdrátové nabíjení. Vlastnosti produktu: · Chraňte svůj přístroj při pádu z výšky 4 m · Technologie Armor Cloud · Chraňte svůj přístroj ze všech stran a fotoaparátu na zadní straně telefonu · Zvýšená ochrana rámeček kolem displeje · Anti-bakteriální povlak společnosti Microban (snižuje počet choroboplodných zárodků o 99%25) · Extrémně tenká, Design vrstva · příjemný na dotek, s matnou povrchovou úpravou případu · kompatibilní s bezdrátovým nabíjení Qi · pouzdro kompatibilní s Apple Pay Unikátní a oblíbený kousek Speck Presidio2 Armor Cloud Apple iPhone 12 Pro Max s MICROBAN (Clear/černá) máte možnost najít právě nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní koupíte akční kousky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Speck Presidio2 Armor Cloud Apple iPhone 12 Pro Max s MICROBAN (Clear/černá) pocházející od značky Krytárna jednoduše seženete zde opravdu levně. Právě teď jen za 1 079 Kč.