Speck Presidio2 Pro MICROBAN Apple iPhone 13 (Rosy Pink/Vintage Rose)

Presidio2 Pouzdro z americké firmy SPECK MADE IN TECHNOLOGIE CLANK ™ - & nbsp; systém speciálních kapslí uvnitř pouzdra pracuje podobným způsobem k... více informací »
Speck Presidio2 Pro MICROBAN Apple iPhone 13 (Rosy Pink/Vintage Rose)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Presidio2 Pouzdro z americké firmy SPECK MADE IN TECHNOLOGIE CLANK ™ - & nbsp; systém speciálních kapslí uvnitř pouzdra pracuje podobným způsobem k...

Presidio2 Pouzdro z americké firmy SPECK MADE IN TECHNOLOGIE CLANK ™ – & nbsp; systém speciálních kapslí uvnitř pouzdra pracuje podobným způsobem k airbagům používaných v autech. Při pádu na tvrdý povrch, kapsle absorbují nárazovou sílu s pomocí stlačeného vzduchu. & Nbsp; Díky tomuto řešení může případ odolávat pády z výšky až 4 metry. Zvedený rámeček obrazovky chrání zobrazení telefonu současně a umožňuje i horní povrch po uvedení na ochranný sklo. Originální ochranný kryt speck od řady Presidio2 také nabízí antibakteriální ochranu mikroban® (světový lídr v antimikrobiálních řešení s širokým portfolia přes 25 schválených technologií). & Nbsp; Účinná látka zabudovaná do struktury pouzdra zabraňuje 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra. & Nbsp; Technologie Microban® tak poskytuje celoživotní ochranu bez bakterií, které způsobují skvrny a pachy a pracuje na buněčné úrovni, aby se skříní čistý. & nbsp; funkce produktu: & nbsp; . technologie Armor Cloud ™ (vzduchové kapsle uvnitř pouzdra) Odolnost spadá z výšky až 4 metry Microban® Active Antibakteriální ochrana bojuje s 99%25 bakterií, které se hromadí na povrchu pouzdra speciální vzor s protiskluzovými vlastnostmi na zadní straně pouzdra Určitý a pohodlný uchopení při psaní nebo fotografování Zvýšená obrazovka a kamera Bezel gumové rohy zvyšují odolnost proti prasklinám Příjemný k povrchu dotykové rohože Extrémně tenký hybridní design Kompatibilní s bezdrátovými nabíječky QI Levný produkt je dostupný v pohodě na webu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme pro vás kvalitní výrobky z této rubriky ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Speck Presidio2 Pro MICROBAN Apple iPhone 13 (Rosy Pink/Vintage Rose) od top značky Krytárna můžete pořídit tady nyní opravdu levně. Teď v akci 1 019 Kč.