Spigen Airskin Samsung Galaxy S22+ Plus Crystal Clear

Zachovat konečný vzhled a pocit s Airskinem®. Jeho tenká, poloprůhledná vrstva nabízí čistý matný povrch s každodenní obranou poškrábání. Jeho... více informací »
Spigen Airskin Samsung Galaxy S22+ Plus Crystal Clear
Značka: Krytárna
809 Kč
Více informací
Zachovat konečný vzhled a pocit s Airskinem®. Jeho tenká, poloprůhledná vrstva nabízí čistý matný povrch s každodenní obranou poškrábání. Jeho...

Zachovat konečný vzhled a pocit s Airskinem®. Jeho tenká, poloprůhledná vrstva nabízí čistý matný povrch s každodenní obranou poškrábání. Jeho neuvěřitelná štíhlost přidává pouze 0,3 palce podporu každodenní přenositelnost a bezdrátové nabíjení. Užijte si konečný minimalismus pro váš telefon. . Bezkonkurenční tenkost pro udržení pocitu původního telefonu lehký, ale tuhý polypropylen nabízí ochranu poškrábání Frost Finish nabízí odpor otisků prstů a každodenní komfort kompatibilní s chrotlecím chránícím pórem SPIGEN GLAS.TR Akční a ve slevě kousek Spigen Airskin Samsung Galaxy S22+ Plus Crystal Clear je k dostání bez obtíží na našem webu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit akční výrobky z naší kategorie za super ceny.

Tento zlevněný kus Spigen Airskin Samsung Galaxy S22+ Plus Crystal Clear od společnosti Krytárna jednoduše najdete u nás téměř zdarma! Nyní pořídíte za 809 Kč.