SPIGEN LIQUID AIR FOLIO IPAD MINI 6 2021 BLACK

Pouzdro Liquid Air Folio od Spigen, vyrobené s maximální péčí o detaily, je skvělou ochranou proti pádům nebo poškrábání. Lehká a odolná... celý popis>
SPIGEN LIQUID AIR FOLIO IPAD MINI 6 2021 BLACK
Značka: Spigen
799 Kč
Více informací

Pouzdro Liquid Air Folio od Spigen, vyrobené s maximální péčí o detaily, je skvělou ochranou proti pádům nebo poškrábání. Lehká a odolná konstrukce je jednou z mnoha výhod pouzdra. Vysoce kvalitní PC materiál s hrubou texturou a elastickým páskem poskytují nejen bezpečnější úchop, ale také jedinečný a stylový design.
Funkční díky přednímu krytu, který lze použít i jako stojánek pro zařízení, takže si můžete volně a pohodlně prohlížet fotografie nebo videa.
Pouzdro se ideálně hodí pro model: A2567, A2568, A2569. Číslo modelu svého zařízení můžete zkontrolovat na zadní straně.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Skvěle sedí – Snadné při montáži a demontáži – Tenký a lehký – Flexibilní – Plně funkční
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Liquid Air Folio

Kvalitní a velmi žádaný kousek SPIGEN LIQUID AIR FOLIO IPAD MINI 6 2021 BLACK od skvělého výrobce Spigen jde nakoupit aktuálně na webu výhodně! V akci od 799 Kč.