SPIGEN LIQUID AIR SAMSUNG GALAXY BUDS/BUDS+ PLUS BLACK

Tenké ochranné pouzdro, které výrazně nezahušťuje zařízení, zachovává si svůj původní design a tvar. Tekutina je vyrobena z odolného a... celý popis>
SPIGEN LIQUID AIR SAMSUNG GALAXY BUDS/BUDS+ PLUS BLACK
Značka: Spigen
359 Kč
Více informací

Tenké ochranné pouzdro, které výrazně nezahušťuje zařízení, zachovává si svůj původní design a tvar. Tekutina je vyrobena z odolného a nárazuvzdorného materiálu TPU. Produkt je dokonale sladěný, plně funkční a neomezuje přístup k externím portům.
Liquid je dokonalé ochranné řešení s minimální hmotností a tloušťkou!
Všechny produkty Spigen jsou testovány na odolnost proti oděru a přesné přizpůsobení, aby poskytovaly vysoce kvalitní pouzdro.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Elegantní – Štíhlý tvar – Precizně vyrobené – Perfektně sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž – Zabaleno v originálním obalu
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Liquid Case Tento levný kus SPIGEN LIQUID AIR SAMSUNG lze nakoupit lehce tu na webu umístěný v kategorii importfd. Nyní získáte podobné kusy ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!

Ve slevě kus SPIGEN LIQUID AIR SAMSUNG GALAXY BUDS/BUDS+ PLUS BLACK originál od výrobce Spigen snadno můžete sehnat u nás teď za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 359 Kč.