SPIGEN LIQUID CRYSTAL APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM) CRYSTAL CLEAR

Tenké ochranné pouzdro, které hodinky nijak výrazně nezahušťuje při zachování původního designu a tvaru. Tekutina je vyrobena z odolného a... celý popis>
SPIGEN LIQUID CRYSTAL APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM) CRYSTAL CLEAR
Značka: Spigen
399 Kč
Více informací

Tenké ochranné pouzdro, které hodinky nijak výrazně nezahušťuje při zachování původního designu a tvaru. Tekutina je vyrobena z odolného a nárazuvzdorného materiálu TPU. Výrobek je perfektně sladěný, plně funkční a neomezuje přístup k senzorům.
Liquid je dokonalé ochranné řešení s minimální hmotností a tloušťkou!
Všechny produkty Spigen jsou testovány na odolnost proti oděru a přesné přizpůsobení, aby poskytovaly vysoce kvalitní pouzdro.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Tenký tvar – Precizně vyrobeno – Perfektně sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Liquid Case Neodolatelný produkt SPIGEN LIQUID CRYSTAL APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM) CRYSTAL CLEAR můžete sehnat teď na webu v oblíbené rubrice importfd. Připravili jsme vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Spigen. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce Spigen dlouhodobě vyrábí top výrobky.

Vysoce kvalitní výrobek SPIGEN LIQUID CRYSTAL APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM) CRYSTAL CLEAR od předního výrobce Spigen máte možnost nakoupit zde teď právě za akční cenu! V současnosti za 399 Kč.