Spigen Mag Armor MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Matte černá

Buďte jeden z prvních, kdo vyhovuje vašemu novému iPhone s Mag Armor; Spigenův první pouzdro určené pro MagSafe. S vodivým magnetickým kruhem... více informací »
Spigen Mag Armor MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Matte černá
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Buďte jeden z prvních, kdo vyhovuje vašemu novému iPhone s Mag Armor; Spigenův první pouzdro určené pro MagSafe. S vodivým magnetickým kruhem...

Buďte jeden z prvních, kdo vyhovuje vašemu novému iPhone s Mag Armor; Spigenův první pouzdro určené pro MagSafe. S vodivým magnetickým kruhem uvnitř, tento elegantní jeden kus má všechny vaše nabíjecí a ochranné potřeby pokryté, doslova. Brnění nahoru a báječku. Vestavěný magnetický kroužek pro magsafe Magnet určený k zesílení rychlosti nabíjení Slim a uchopení Přátelský pro každodenní použití Mil-grade certifikovaný pomocí leteckého polštáře Technology® SLICK MATTE FINISH tak, aby odpovídal vašemu stylu pouzdro může ukázat kruhové otisky z komprese nabíječky magnetu Časem
Tento akční a ve slevě produkt Spigen Mag Armor MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Matte černá dostanete bez obtíží tu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si skvělé produkty z naší rubriky za super peníze! Významná značka Krytárna dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Spigen Mag Armor MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Matte černá originál od výrobce Krytárna získáte na našich stránkách teď právě se slevou. Právě lze objednat jen za 1 019 Kč.