SPIGEN MODERN FIT BAND SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM SILVER

Spigen Modern Fit Band je elegantní panelový náramek určený pro Galaxy Watch. Příslušenství bylo navrženo s ohledem na dokonalost a dokonale se hodí... celý popis>
SPIGEN MODERN FIT BAND SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM SILVER
Značka: Spigen
699 Kč
Více informací

Spigen Modern Fit Band je elegantní panelový náramek určený pro Galaxy Watch. Příslušenství bylo navrženo s ohledem na dokonalost a dokonale se hodí pro chytré hodinky Samsung. Řemínek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a jeho nastavitelný tvar a kovová spona zajišťují bezpečné a vysoké pohodlí při používání.
VLASTNOSTI PRODUKTU: -100% originál – Baleno v originálním balení – Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli – Moderní design – Precizně vyrobené – Nastavitelný design – Snadná montáž a demontáž
BALÍČEK OBSAHUJE: 1 x náramek Spigen Band Modern Fit Unikátní produkt SPIGEN MODERN FIT BAND SAMSUNG GALAXY můžete získat aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice importfd. Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Spigen. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek SPIGEN MODERN FIT BAND SAMSUNG GALAXY WATCH 46MM SILVER od našeho známého výrobce Spigen jde koupit již dnes za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 699 Kč.