Spigen Optik Camera Lens Samsung Galaxy S21 Black

Vyroben z tvrzeného skla krytkou z Spigen fotoaparátu, to je ideální bezpečnostní zařízení. Glass plně pokrývají profily fotoaparátů a poskytuje... více informací »
Spigen Optik Camera Lens Samsung Galaxy S21 Black
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Vyroben z tvrzeného skla krytkou z Spigen fotoaparátu, to je ideální bezpečnostní zařízení. Glass plně pokrývají profily fotoaparátů a poskytuje...

Vyroben z tvrzeného skla krytkou z Spigen fotoaparátu, to je ideální bezpečnostní zařízení. Glass plně pokrývají profily fotoaparátů a poskytuje ochranu proti poškrábání a rozbití. VLASTNOSTI: – 100%25 originál – Original zabalené v papírovém obalu – tvrdost 9H – dodatečná vrstva olefobowa – naprosto jasně – Best Match – Snadná instalace a odstranit includes: 2 x Glass Spigen Optik.TR 1 x montážní sada Tento kvalitní a levný produkt lze získat snadno tu na našem webu v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této rubriky za outletovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Krytárna může nabídnout vysoce kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Kvalitní a levný kus Spigen Optik Camera Lens Samsung Galaxy S21 Black od známé značky Krytárna snadno najdete u nás opravdu levně! V akci od 649 Kč.