MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

SPIGEN POUCH KEYLESS RFID SIGNAL BLOCKER BLACK

Vynikající produkt SPIGEN POUCH KEYLESS RFID SIGNAL BLOCKER BLACK od společnosti s úžasnou pověstí Spigen jednoduše získáte u nás teď v akci! Nyní zakoupíte za 699 Kč.
SPIGEN POUCH KEYLESS RFID SIGNAL BLOCKER BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: Spigen
699

Chraňte své klíče krytem Spigen! Pouzdro RFID proti krádeži, tzn. Klec Faradya je profesionální ochranný systém pro majitele vozů otevřených systémem Keyless.
Klíče Keyless Go umožňují pohodlné otevření vozu na dálku, ale zároveň jsou náchylné k vloupání a krádeži signálu. Speciálně navržené pouzdro blokuje přenos rádiových vln mezi klíči a autem, a tím jej zajišťuje proti krádeži případným zlodějem.
Spigen Pouch je vybaven dvojitou vrstvou nano vláken, která účinně blokují rádiové spojení mezi klíčem a autem, čímž nás chrání před krádeží.
Tento funkční gadget byl vyroben s důrazem na nejmenší detail. Estetický, stylový vzhled dělá z krytu zajímavý doplněk a praktická 360stupňová karabina vám umožní zvýšit rozsah použití – lze ji připevnit na batoh nebo tašku.
Přesně řezané pouzdro RFID je také spolehlivým způsobem ochrany kreditních karet a blokování před signálem Bluetooth, Wifi nebo GPS. VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100 % Originál – Zabaleno v originálním balení – Blokování signálu rádiových vln – Zabezpečení vozu proti krádeži – Karabina pro připevnění klíče – Stylová a elegantní úprava – Vyrobeno z odolných materiálů – Zapínání na praktický magnet
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Spigen RFID