SPIGEN RUGGED ARMOR ”PRO” GALAXY TAB S7+ / S8+ PLUS 12.4 BLACK

Pouzdro Rugged Armor Pro od renomované společnosti Spigen je pouzdro, které plně ochrání naše zařízení, aniž by to ohrozilo použitelnost a... celý popis>
SPIGEN RUGGED ARMOR ”PRO” GALAXY TAB S7+ / S8+ PLUS 12.4 BLACK
Značka: Spigen
869 Kč
Více informací

Pouzdro Rugged Armor Pro od renomované společnosti Spigen je pouzdro, které plně ochrání naše zařízení, aniž by to ohrozilo použitelnost a pohodlí. Vyrobeno z materiálu TPU s měkkou strukturou s dodatečně vyztuženými rohy, dokonale tlumící nárazy jako v důsledku např. pádu. Kryt má místo pro stylus – pouzdro se uzavírá magnetickou přezkou a zároveň chrání a zabraňuje vypadnutí stylusu.
Pouzdro je vzhledem k nabízeným bezpečnostním funkcím velmi tenké. Kryt je zakončen matným vzorem s polomatnými vložkami a decentním stříbrným logem Spigen pro jemný kontrast. Vnitřní strana chlopně je zakončena měkkým materiálem, který zabraňuje poškrábání obrazovky našeho zařízení při zavření.
Celé to vypadá velmi elegantně a elegantně. Ideální produkt pro lidi, kteří oceňují styl, pohodlí a bezpečnost.
Spigen Rugged Armor „PRO“ má další funkční výhodu – automaticky se probudí a usne, když otevřete a zavřete přední část.
Jak zkontrolovat, zda se příslušenství hodí k vašemu tabletu Samsung Galaxy Tab? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo modelu svého zařízení, které začíná písmenem T nebo X. Naše příslušenství je dokonale sladěné a plně kompatibilní s: T970 / T976B / X800 / X806 .
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Zabaleno v originálním balení – Elegantní – Úhledné – Precizně vyrobené – Skvěle sedí – Vysoká ochrana – Má prostor pro Apple Pencil – Plně funkční – Snadné sestavení a rozložení
BALÍČEK OBSAHUJE: 1 x pouzdro Spigen Rugged Armor „PRO“

Diskontní výrobek SPIGEN RUGGED ARMOR ”PRO” GALAXY TAB S7+ / S8+ PLUS 12.4 BLACK od známého dodavatele Spigen máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Akční cena od 869 Kč.