Spigen Rugged Armor Pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Charcoal šedá

Pohodlný popruh se sportovním džemem. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného akcenty uhlíkových vláken. Má integrované bydlení s ukázanými... více informací »
Spigen Rugged Armor Pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Charcoal šedá
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Pohodlný popruh se sportovním džemem. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného akcenty uhlíkových vláken. Má integrované bydlení s ukázanými...

Pohodlný popruh se sportovním džemem. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného akcenty uhlíkových vláken. Má integrované bydlení s ukázanými Rekegorie, které vám umožní chránit obálku hodinky proti poškrábání a dopadům. Bar je plně funkční a má možnost přizpůsobení podle individuálních potřeb. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – má ochranné funkce – přesně dělal – Velice odpovídá – Plně funkční – Snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x pRIGEN robustní brnění pro popruh Velmi žádaný výrobek Spigen Rugged Armor Pro Samsung Galaxy máte možnost pořídit právě zde tu na stránkách ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte parádní výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další prověřené produkty značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Spigen Rugged Armor Pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Charcoal šedá značky Krytárna jednoduše najdete tady teď právě skutečně výhodně! Nabídka od 1 019 Kč.