Spigen Rugged Band Apple Watch Series 38/40mm Matte Black

Stylový robustní pásový pásek s bezpečnou kovovou spouťovou sponu To je nejnovější návrh od Spigenu. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného... více informací »
Spigen Rugged Band Apple Watch Series 38/40mm Matte Black
Značka: Krytárna
1 129 Kč
Více informací
Stylový robustní pásový pásek s bezpečnou kovovou spouťovou sponu To je nejnovější návrh od Spigenu. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného...

Stylový robustní pásový pásek s bezpečnou kovovou spouťovou sponu To je nejnovější návrh od Spigenu. Vyrobeno z pružného materiálu TPU zdobeného akcenty z uhlíkových vláken, to dělá robustní nejen neuvěřitelně pohodlně pohodlně, ale také bude fungovat stejně jako doplněk ke každému stylu. Popruh je plně funkční a má schopnost nastavit podle individuálních potřeb. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balení v originálním balení – Právě učiněno – Dokonale odpovídá – plně funkční – snadno se montáže a demontáže
Unikátní produkt Spigen Rugged Band Apple Watch máte možnost získat právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit kvalitní produkty ze zmíněné sekce za akční cenu!

Tento skvělý kus Spigen Rugged Band Apple Watch Series 38/40mm Matte Black od odblíbeného výrobce Krytárna snadno získáte teď za výhodnou cenu. Nabídky od 1 129 Kč.