Spigen Slim Armor Mag MagSafe Apple iPhone 13 Gunmetal

Dvoudílný špičkový štíhlý armatura pouzdro je vysoce kvalitní štíhlý kryt. Polykarbonát zády vyztužte konstrukce a zabraňují poškrábání,... více informací »
Spigen Slim Armor Mag MagSafe Apple iPhone 13 Gunmetal
Značka: Krytárna
1 189 Kč
Více informací
Dvoudílný špičkový štíhlý armatura pouzdro je vysoce kvalitní štíhlý kryt. Polykarbonát zády vyztužte konstrukce a zabraňují poškrábání,...

Dvoudílný špičkový štíhlý armatura pouzdro je vysoce kvalitní štíhlý kryt. Polykarbonát zády vyztužte konstrukce a zabraňují poškrábání, zatímco polyuretanová struktura vypadá skvěle s ochranou proti poškrábání a deprivuje spadá. Zpět byla vybavena podporou, která umožňuje nastavit smartphone v horizontální poloze na rovném povrchu. Core Armor Mag je vybaven magnetickým kroužkem kompatibilním s bezdrátovou magsafe nabíječkou, která poskytuje rychlé a Snadné zatížení. Spigen Slim Armor funkce: hybridní stavba funguje skvěle v každodenním používání vestavěná podpora umožňuje snadné smartphone nastavení vodorovně na Plochý povrch Přesně vyrobený, s vysokou péčí o podrobnosti
Tento vynikající kousek Spigen Slim Armor Mag MagSafe Apple iPhone lze získat bezprostředně na našem webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této sekce za parádní cenu! Tato značka Krytárna má top produkty. Podívejte se sami! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Spigen Slim Armor Mag MagSafe Apple iPhone 13 Gunmetal od odblíbeného výrobce Krytárna pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Akční cena od 1 189 Kč.