SPIGEN THIN FIT APPLE WATCH 7 (41MM) CRYSTAL CLEAR

Lehké a ultratenké ochranné pouzdro. Vyrobeno z odolného, mírně pružného polykarbonátu, který poskytuje spolehlivou ochranu vašemu zařízení.... celý popis>
SPIGEN THIN FIT APPLE WATCH 7 (41MM) CRYSTAL CLEAR
Značka: Spigen
449 Kč
Více informací

Lehké a ultratenké ochranné pouzdro. Vyrobeno z odolného, mírně pružného polykarbonátu, který poskytuje spolehlivou ochranu vašemu zařízení. Produkt je perfektně sladěný, plně funkční, neomezuje přístup k externím portům a účinně chrání před poškrábáním.
Thin Fit svádí k modernímu minimalistickému designu!
Všechny produkty Spigen jsou testovány na odolnost proti oděru a přesné přizpůsobení, aby poskytovaly vysoce kvalitní pouzdro.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Zabaleno v originálním balení – Precizně vyrobené – Super tenké a lehké – Perfektně sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x tenké pouzdro Spigen
Tento kvalitní produkt je k dispozici právě zde tu na našem webu ve známé rubrice importfd! Máme pro vás zcela nové produkty z naší rubriky za outletovou cenu.

Velmi žádaný kousek SPIGEN THIN FIT APPLE WATCH 7 (41MM) CRYSTAL CLEAR od známé kvalitní značky Spigen máte možnost nakoupit tady za zcela nejnižší cenu! Akční ceny již od 449 Kč.