Spigen Thin Fit Apple Watch SE/6/5/4 44mm Metallic Blue

Tenká Fit® pro Apple Watch je vyrobena pro maximální minimalistické. Jednoduše navržen, jeho hladký povrch zachovává klasický vzhled a dojem z... více informací »
Spigen Thin Fit Apple Watch SE/6/5/4 44mm Metallic Blue
Značka: Krytárna
349 Kč
Více informací
Tenká Fit® pro Apple Watch je vyrobena pro maximální minimalistické. Jednoduše navržen, jeho hladký povrch zachovává klasický vzhled a dojem z...

Tenká Fit® pro Apple Watch je vyrobena pro maximální minimalistické. Jednoduše navržen, jeho hladký povrch zachovává klasický vzhled a dojem z hodinek. Tuhá vnější Poskytuje denní obranu před nárazy a Dings, které zabraňují nechtěným poškrábáním. A s jeho břitva tenký rám a přesné výřezy, budete pravděpodobně zapomenout máte dokonce případ dále. Obalit Apple hodinky v elegantním a tenkém Thin Fit®. Přesně určen pro Apple Watch Series 5/4 Everyday obrany proti poškrábání polykarbonátovým exteriéru s vypasovaný designu nepřidává hromadně do zařízení úplný přístup ke všem funkcím s přesnými výřezy Pohodlné snap-na design pro snadnou instalaci Tento žádaný produkt Spigen Thin Fit Apple Watch SE/6/5/4 44mm Metallic Blue je k získání bez problémů na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Krytárna vás obohatí o velmi kvalitní produkty.

Tento kvalitní a levný kus Spigen Thin Fit Apple Watch SE/6/5/4 44mm Metallic Blue od známé značky Krytárna jednoduše pořídíte tady a teď právě se slevou. Právě teď jen za 349 Kč.