Spigen Tough Armor Mag MagSafe Apple iPhone 12 Pro Max Black

Postavena tak, aby vydržely vše, co hodit na něj - Tough Armor® Mag je vybaven nejnovějším za extrémních nárazových trvanlivé pěnové vrstvy a... více informací »
Spigen Tough Armor Mag MagSafe Apple iPhone 12 Pro Max Black
Značka: Krytárna
1 189 Kč
Více informací
Postavena tak, aby vydržely vše, co hodit na něj - Tough Armor® Mag je vybaven nejnovějším za extrémních nárazových trvanlivé pěnové vrstvy a...

Postavena tak, aby vydržely vše, co hodit na něj – Tough Armor® Mag je vybaven nejnovějším za extrémních nárazových trvanlivé pěnové vrstvy a magnetického kroužku, aniž by ztrácely přilnavost a štíhlost. Telefon by měl být poděkováním. Vestavěný MagSafe magnetickým kroužkem pro nabíjení elegantním designem dual layer zkonstruován tak, aby kapky Extra raise přidá k prostorovým a střežit all-nový fotoaparát certifikovaný Mil-grade ochranu kapky s vzduchový polštář Technology® Exkluzivní produkt je k dispozici také tady na webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte akční zboží z této populární kategorie ve výprodejové akci!

Tento akční produkt Spigen Tough Armor Mag MagSafe Apple iPhone 12 Pro Max Black od výrobce Krytárna jednoduše seženete zde teď levně! Cena od 1 189 Kč.