SPIGEN ULTRA HYBRID PRO IPAD AIR 4 2020 / 5 2022 BLACK

Precizně vyrobené pouzdro Ultra Hybrid Pro poskytuje solidní ochranu na nejvyšší úrovni. Hybridní provedení je kombinací průhledného a pevného... celý popis>
SPIGEN ULTRA HYBRID PRO IPAD AIR 4 2020 / 5 2022 BLACK
Značka: Spigen
999 Kč
Více informací

Precizně vyrobené pouzdro Ultra Hybrid Pro poskytuje solidní ochranu na nejvyšší úrovni.
Hybridní provedení je kombinací průhledného a pevného PC a flexibilního TPU, což umožňuje chránit zařízení před mechanickým poškozením ze všech stran. Pouzdro je vybaveno technologií Air Cushion, která navíc chrání před otřesy a nárazy. Magnetický kryt podporuje funkce spánku a probuzení, což zajistí o něco delší výdrž baterie a praktická klapka ochrání Apple Pen před vypadnutím.
Kryt dokonale ochrání a zachová původní design vašeho zařízení.
Jak zkontrolovat, zda se příslušenství hodí pro váš iPad? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo modelu začínající písmenem A na zadní straně zařízení. Produkt z této nabídky odpovídá: A2072, A2316, A2324, A2325 , A2589, A2591 .
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Držák Apple Pencil – Precisely vyrobeno – Skvěle sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Spigen Ultra Hybrid ProNeodolatelný výrobek SPIGEN ULTRA HYBRID PRO IPAD AIR 4 2020 / 5 2022 BLACK máte možnost pořídit bez obtíží tady na našem webu v oblíbené kategorii importfd. Nyní si můžete vybrat akční kusy z naší kategorie za výborné peníze. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další produkty značky Spigen. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Spigen vyrábí kvalitní zboží Udělejte si radost!

Žádaný produkt SPIGEN ULTRA HYBRID PRO IPAD AIR 4 2020 / 5 2022 BLACK od kvalitní společnosti Spigen snadno najdete v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 999 Kč.