Spigen Urban Fit Samsung Galaxy Buds 2/Live/Pro Black

Oblékněte ji nebo opotřebovávejte dolů - Urban Fit přináší kvalitní pohled, který má být žádoucí. To nese Dual-tónový design složený z... více informací »
Spigen Urban Fit Samsung Galaxy Buds 2/Live/Pro Black
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Oblékněte ji nebo opotřebovávejte dolů - Urban Fit přináší kvalitní pohled, který má být žádoucí. To nese Dual-tónový design složený z...

Oblékněte ji nebo opotřebovávejte dolů – Urban Fit přináší kvalitní pohled, který má být žádoucí. To nese Dual-tónový design složený z prémiové pletené tkaniny a pc nárazníkem pro lepší uchopení. Vnitřek je lemován mikrovláknem, aby se zajistilo, že vaše pupeny zůstanou pohodlné a bez poškrábání. UCHOVÁVEJTE VAŠE AIRNODS BEST a vypadat dobře současně s městským fitem. minimální vzhled s prémiovou pletenou tkaninou a pc podšívkou měkký mikrovlákno uvnitř udržuje případ čistý a Bez poškrábání Otevřít a zvýšit funkci pro snadnější přístup
Zlevněný produkt můžete dostat již dnes tu na stránkách umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla! Najděte si nové produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další skvělé kousky značky Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Krytárna vás obohatí o top produkty.

Neodolatelný výrobek Spigen Urban Fit Samsung Galaxy Buds 2/Live/Pro Black od známého výrobce Krytárna snadno naleznete nyní opravdu levně! Akční cena od 769 Kč.