SUPCASE COSMO GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 MARBLE

Cosmo je pouzdro od Supcase v tenčí podobě než Beetle Pro od stejného výrobce. Dodatečná magnetická chlopeň ve stylu Smart Cover je krásně... více informací »
SUPCASE COSMO GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 MARBLE
Značka: Emobilshop
999 Kč
Více informací
Cosmo je pouzdro od Supcase v tenčí podobě než Beetle Pro od stejného výrobce. Dodatečná magnetická chlopeň ve stylu Smart Cover je krásně...

Cosmo je pouzdro od Supcase v tenčí podobě než Beetle Pro od stejného výrobce. Dodatečná magnetická chlopeň ve stylu Smart Cover je krásně dokončena ve stylu, který dokáže uspokojit sofistikovaný ženský vkus. Slouží také jako stojan pro naše zařízení.
Pouzdro je vyrobeno ze dvou vzájemně se doplňujících materiálů – TPU tlumícího nárazy a polykarbonát, který jej zpevňuje. Dodatečná ochrana každého rohu pouzdra účinně chrání zařízení před pády. Přední panel je vybaven rámem s ochranným sklem, které umožňuje nejen oddělit obrazovku při položení zařízení přímo na rovnou plochu , ale také chrání jeho přední část před poškrábáním. když narazí na nerovnosti.
Supcase Cosmo je pouzdro, které bylo 26krát podrobeno testům zdatnosti při pádu z výšky až 1,2 m, čímž získalo americký vojenský certifikát MIL-STD 810G-516.6.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Kompozitní konstrukce – Precizně vyrobeno – Zajišťuje extrémní ochrana proti pádu – Skvěle sedí – Plně funkční – Splňuje vojenský standard pádových zkoušek (MIL STD 810G 516.6) – Snadná montáž a demontáž – Stylový – ženský
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Cosmo Supcase

Zajímavý produkt SUPCASE COSMO GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 MARBLE od spolehlivého výrobce Emobilshop lze zakoupit momentálně na našich stránkách skutečně levně! Akční cena již od 999 Kč.