SUPCASE COSMO IPAD MINI 6 2021 MARBLE

Cosmo Pencil je pouzdro od Supcase v tenčí podobě než Beetle Pro od stejného výrobce. Dodatečná magnetická chlopeň ve stylu Smart Cover je krásně... celý popis>
SUPCASE COSMO IPAD MINI 6 2021 MARBLE
Značka: Emobilshop
899 Kč
Více informací

Cosmo Pencil je pouzdro od Supcase v tenčí podobě než Beetle Pro od stejného výrobce. Dodatečná magnetická chlopeň ve stylu Smart Cover je krásně dokončena ve stylu, který dokáže uspokojit sofistikovaný ženský vkus. Slouží také jako stojánek pro naše zařízení. Součástí pouzdra je i odpovídající přihrádka na stylus, díky které stylus neztratíme, nepoškrábeme ani nezlomíme.
Pouzdro je vyrobeno ze dvou vzájemně se doplňujících materiálů – TPU tlumícího nárazy a polykarbonát, který jej zpevňuje. Dodatečná ochrana každého rohu pouzdra účinně chrání zařízení před pády. Přední panel je vybaven rámem s ochranným sklem, které umožňuje nejen oddělit obrazovku při položení zařízení přímo na rovnou plochu , ale také chrání jeho přední část před poškrábáním. když narazí na nerovnosti.
Supcase Cosmo je pouzdro, které bylo 26krát podrobeno testům zdatnosti při pádu z výšky až 1,2 m, čímž získalo americký vojenský certifikát MIL-STD 810G-516.6.
Jak zkontrolovat, zda se příslušenství hodí pro váš iPad? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo modelu začínající písmenem A na zadní straně zařízení. Produkt v této nabídce odpovídá: A2567, A2568, A2569
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Kompozitní konstrukce – Precizně vyrobeno – Zajišťuje extrémní ochrana proti pádu – Skvěle sedí – Plně funkční – Splňuje vojenský standard pádových zkoušek (MIL STD 810G 516.6) – Snadná montáž a demontáž – Stylový – ženský
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Cosmo Supcase
Tento nejprodávanější kus SUPCASE COSMO IPAD MINI 6 můžete získat zrovna tu v sekci importfd. Pořiďte si ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbený výrobce Emobilshop pro své zákazníky dodává top produkty Však to vidíte sami.

Tento žádaný produkt SUPCASE COSMO IPAD MINI 6 2021 MARBLE od výrobce se skvělou pověstí Emobilshop je k sehnání v aktuální nabídce extra se slevou. Aktuálně za 899 Kč.