Supcase Unicorn Beetle Apple MacBook Pro 14 2021 Clear

Supcase Unicorn Beetle Extrémně odolný brnění s ergonomickým tvarem. Bydlení navržené na základě pokročilé kompozitní struktury, díky čemuž je... více informací »
Supcase Unicorn Beetle Apple MacBook Pro 14 2021 Clear
Značka: Krytárna
1 309 Kč
Více informací
Supcase Unicorn Beetle Extrémně odolný brnění s ergonomickým tvarem. Bydlení navržené na základě pokročilé kompozitní struktury, díky čemuž je...

Supcase Unicorn Beetle Extrémně odolný brnění s ergonomickým tvarem. Bydlení navržené na základě pokročilé kompozitní struktury, díky čemuž je dokonale namontována a lehká. Vyrobeno z flexibilního a poškrábaného plastu TPU a silného polykarbonátu. Supcase poskytuje nejvyšší hybridní ochranu, odpisy zařízení a vynikající přilnavost. Kromě toho je případ pokryt speciálním matným povlakem odolným vůči otěru během všech pádů. Každý produkt Supcase splňuje vojenský standard odporu mil STD 810G 516.6, což znamená, že zařízení kleslo 26krát z výšky 2 metrů. Případ je ideálně vhodný pro model Apple MacBook Pro 14 2021 z: A2442. číslo modelu, na které můžete zkontrolovat na zadní straně zařízení. Funkce produktu: – 100%25 originál – zabalené v původním balení – poskytuje vysokou ochranu – lehká a odolná konstrukce – přesně vyrobená – dokonale namontované – má vojenský test drop (MIL STD 810G 516.6) – Snadno se instaluje a demontuje – plně funkční Sada obsahuje: 1 x Supcase Unicorn Beetle Case Velmi žádaný kousek Supcase Unicorn Beetle Apple MacBook Pro 14 2021 máte možnost najít taky tady u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní najdete další výrobky z této známé sekce v bezva akci!

Tento vynikající produkt Supcase Unicorn Beetle Apple MacBook Pro 14 2021 Clear od dodavatele kvalitních produktů Krytárna máte možnost najít právě nyní za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 309 Kč.