Supcase Unicorn Beetle Clear Apple MacBook Pro 14 2021 Black

Křišťálově čistý pouzdro Unicorn Beetle Clear poskytne plnou ochranu a zobrazí původní vzhled vašeho MacBooku. Pouzdro Supcase je vyrobeno z... více informací »
Supcase Unicorn Beetle Clear Apple MacBook Pro 14 2021 Black
Značka: Krytárna
1 309 Kč
Více informací
Křišťálově čistý pouzdro Unicorn Beetle Clear poskytne plnou ochranu a zobrazí původní vzhled vašeho MacBooku. Pouzdro Supcase je vyrobeno z...

Křišťálově čistý pouzdro Unicorn Beetle Clear poskytne plnou ochranu a zobrazí původní vzhled vašeho MacBooku. Pouzdro Supcase je vyrobeno z odolného polykarbonátu potaženého speciálním povlakem odolným proti poškrábání a vyztužené rohy navíc chrání zařízení během šoků nebo nárazu. Přesně vyrobené výřezy umožňují rychlý a snadný přístup k portům, tlačítkům nebo reproduktorům a zlepšují rozdělení tepla. Gumové nohy, které nejsou namontovány zespodu, zabraňují posuvnému a jemně zvedněte zařízení, což zajišťuje optimální přívod vzduchu. Případ je ideálně vhodný pro model Apple MacBook Pro 14 2021 ze série: A2442 . Číslo modelu lze zkontrolovat na zadní straně vašeho zařízení. Funkce produktu: – 100%25 originální – zabalený v původním balení – přesně vyrobené – ergonomické a inovativní — Transparentní – minimalistický design – štíhlý tvar – světlo – dokonale odpovídající – snadno se instaluje a demontujte – plně funkční Sada obsahuje: 1 x Supcase Ub Clear Case Tento unikátní produkt Supcase Unicorn Beetle Clear Apple MacBook máte možnost nakoupit právě na našem webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Získejte kvalitní zboží ve zmíněné rubrice jednoduše online. Věhlasný výrobce Krytárna má na skladě kvalitní zboží. A to je teprve začátek!

Tento designový produkt Supcase Unicorn Beetle Clear Apple MacBook Pro 14 2021 Black od top značky Krytárna snadno získáte na našich stránkách se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 309 Kč.