SUPCASE UNICORN BEETLE PRO GALAXY Z FOLD 3 BLACK

Pouzdro Unicorn Beetle Pro od Supcase je jedním z nejúplnějších a nejodolnějších produktů v celé naší řadě. Kryt se skládá ze sady dvou dílů.... více informací »
SUPCASE UNICORN BEETLE PRO GALAXY Z FOLD 3 BLACK
Značka: Emobilshop
1 299 Kč
Více informací
Pouzdro Unicorn Beetle Pro od Supcase je jedním z nejúplnějších a nejodolnějších produktů v celé naší řadě. Kryt se skládá ze sady dvou dílů....

Pouzdro Unicorn Beetle Pro od Supcase je jedním z nejúplnějších a nejodolnějších produktů v celé naší řadě. Kryt se skládá ze sady dvou dílů. Rám obepíná zařízení na zadní straně a na jeho okrajích – vyrobený ze směsi měkkého termoplastu a tvrzeného polykarbonátového povlaku, díky čemuž je velmi odolný. Obsahuje také kryty tlačítek a uzavíratelné krytky portů, které chrání před prachem, špínou a vlhkostí.
Posledním, ale neméně důležitým prvkem je rámeček, který umístěný na přední straně zařízení dodatečně a v konečném důsledku chrání jeho displej.
Pouzdro se ideálně hodí a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Mírně vyvýšený rámeček kolem fotoaparátu a obrazovky jej chrání před poškrábáním tím, že telefon zvedne těsně nad rovný povrch.
Supcase Unicorn Beetle Pro je pouzdro, které bylo 26krát podrobeno testům zdatnosti pro pády z výšky až 1,2 m, čímž získalo americký vojenský certifikát MIL-STD 810G-516.6.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Lehká kompozitní struktura – Precizně vyrobeno – Integrovaná polykarbonátová čočka pro ochranu obrazovky – Poskytuje extrémní ochranu proti pádům – Skvěle sedí – Plně funkční – Splňuje vojenský standard pro pádové testy (MIL STD 810G 516.6) – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Supcase Unicorn Beetle Pro

Výjimečný produkt SUPCASE UNICORN BEETLE PRO GALAXY Z FOLD 3 BLACK od značky s dlouholetou tradicí Emobilshop lze zakoupit již dnes za outletovou cenu! V akci od 1 299 Kč.