Supcase Unicorn Beetle Pro Pencil Apple iPad Pro 12.9 2021 Black

Jedná se o dvoudílné brnění, které poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních... více informací »
Supcase Unicorn Beetle Pro Pencil Apple iPad Pro 12.9 2021 Black
Značka: Krytárna
1 319 Kč
Více informací
Jedná se o dvoudílné brnění, které poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních...

Jedná se o dvoudílné brnění, které poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních situací. Unicorn Beetle Pro má polykarbonátový přední rám, ve kterém byl integrován polykarbonát rychlejší s tvrdostí 5 hodin tvrdost, takový ochranný odděluje displej z rovného povrchu, takže vaše zařízení se může cítit bezpečně. Každý výrobek značky SUPCASE splňuje vojenský stánek MIL STD 810G 516.6 rezistence. Co to znamená, že to spadl 26krát z výšky 2 metry. Jak zkontrolovat, zda jsou data příslušenství zapadají do iPadu? Je snadné, zkontrolujte zadní část čísla modelu, který začíná v písmenu A: Výrobek z této nabídky se vejde: A2378, A2379, A2461, A2462. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – baleno v originálním balení – světla kompozitní konstrukce – přesně vyrobené – poskytuje extrémní ochranu proti pádům – schránky na jablečném peru – dokonale přizpůsobený – plně funkční – splňuje vojenský standardní zkušební (MIL STD 810g 516,6) – Snadná sestavení a demontáž Sada obsahuje: 1 x Etui Satcase Unicorn Beetle Pro
Hodně oblíbený produkt Supcase Unicorn Beetle Pro Pencil Apple iPad Pro 12.9 jde získat pohodlně tady na webu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si unikátní produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Supcase Unicorn Beetle Pro Pencil Apple iPad Pro 12.9 2021 Black od odblíbeného výrobce Krytárna pořídíte u nás skutečně výhodně. Nabídka již od 1 319 Kč.